Vyberte stránku

Nejčastější dotazy

Co je svatební grafika?

Svatební grafika je služba pro ty, kteří chtějí levné svatební oznámení a zvažují například tisk svépomocí, tj. doma nebo například v copycentru.

Jak služba svatební grafik funguje?

Vyberete si vzor svatebního oznámení, který se vám líbí. Společně s objednávkou nám napíšete jakou barvu bude vaše oznámení mít a jaký text na něm bude uveden. Po provedení platby vám grafik zašle ke kontrole dokumenty a po následném odsouhlasení vám okamžitě odešleme export svatebních tisků připravený jak pro domácí tisk svatebního oznámení tak pro tisk v produkčních tiskárnách.

Grafika a tisk

Je možné upravovat texty na oznámeních a pozvánkách?

Ano, v objednávce můžete své vlastní texty napsat do poznámky. Nebojte se, vše pak ještě zkontrolujete při korekturách, které Vám zašleme na e-mail. Korektury jsou zahrnuty v ceně.

Je možné upravovat barvy svatebních oznámení a pozvánek?

Ano, při objednávce si zvolíte buďto námi navrhovanou barvu a nebo si přejete jinou barvu, kterou nemáme v nabídce. Do poznámky v objednávce následně uvedete název barvy, kterou si přejete. Úpravy jsou zahrnuty v ceně.

Jak jsou připraveny dokumety pro domácí tisk?

Rozměr svatebního oznámení je 145 x 145 mm a rozměr pozvánky ke svatebnímu stolu je 85 x 55 mm, aby se vám svatební oznámení tisklo co nejpohodlněji mají tiskové soubory rozměr formátu A4 na kterém je vždy odpovídající počet kartiček. Po vytisknutí stačí nařezat nebo vystřihnout.

Jak jsou připraveny dokumety pro produkční tisk?

Tiskové podklady jsou připraveny dle standardních norem platících pro tiskové .pdf. Grafika má 3mm span a ořezové značky.

Zajišťujete i tisk svatebního oznámení a pozvánek?

Ano, pokud si u nás vyberete vzor svatebního oznámení a nechte si tisknout oznámení svépomocí, vytiskneme oznámení a pozvánky za Vás a zašleme vám je na adresu. Cenu tisku svatebních oznámení a pozvánek pro vás připravíme idividuálně, dle zvolené varianty a počtu kusů.

Vytváříte svatební grafiku na míru?

Ano, pokud si u nás nevyberete vzor svatebního oznámení, ale líbí se vám styl naší práce, kontaktujte nás a dohodneme se tvorbě svatební grafiky na míru.

Nákup a platba

Jaký nabízíte způsob dopravy?

Svatební grafiku zasíláme on-line na váš e-mail. Pokud si u nás objednáte i tisk svatebních oznámení, balíček vám zašleme prostřednictvím České pošty.

Jak dlouho se objednávka vyrábí?

Do 2 pracovních dnů od objednávky a platby obdržíte na uvedený e-mail korekturu v PDF. Jakmile ji potvrdíte, připravíme vaše oznámení pro tisk a zašleme vám exporty na e-mail. Uzávěrky podkladů pro tisk jsou 2x týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek v 15.00. Tisk oznámení trvá 3 pracovní dny. Další den předáváme balíček České poště.

Jak je možné objednávku zaplatit?

V současnosti je možné objednávku uhradit pouze bankovním převodem.